KINO SOKÓŁ BRZOZÓW
 

Copyright © 2007  BDK All rights reserved.

3.II. , godz. 1000 ; 1700

4.II. , godz. 1400

5.II. , godz. 1700

6,7,8.II. , godz. 1000 ; 1700

9.II. , godz. 1000

DODATKOWY SEANS

9.II. , godz. 1700

prod. Australia, B/O, Animacja, czas 105 min.

Cena biletu:

DOROŚLI:  8 zł.                    DZIECI:  5 zł.

Nowa cyfrowa jakość dzwięku i obrazu! Od 3 października 2014 r. filmy wyświetlane są w technologii cyfrowej o rozdzielczości 4K* z systemem 3D*
*Wybrane tytuły

Kasa czynna pół godziny przed seansem.

Terminarz może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od kina

Tel. (0...13) 43 419 38 (wew. 29)


Seanse organizowane tel. (0…13) 43 419 38 (wew. 26) ; 695 378 107

REPERTUAR

SIERPIEŃ 2019

SMOLEŃSK

(2D)

9,10,11,12,13,14,15 WRZEŚNIA

godz. 17:30, 20:00

(2D napisy pl)

10,11,12,13,14,15 16 CZERWCA godz. 20:30

(3D napisy pl)

17,18,19,20,21,22  CZERWCA  godz. 20:30

Fantasy, Przygodowy,  prod. USA, reż. Duncan Jones, Czas: 120 min

Ceny biletów: 14/12 zł 2D

Ceny biletów: 16/14 zł 3D

Okulary do projekcji 3D : 3,5 złKRÓL LEW

2,3,4,5,6 SIERPNIA

Godz. 15:30 (3D dubbing pl)

Godz. 18:00 (2D dubbing pl)


9,10,11,12,13 SIERPNIA

Godz. 15:30 (3D dubbing pl)


Przygodowy, Familijny  prod. USA, reż. Jon Favreau, Czas: 118 min.

16/14 zł 2D

18/16 zł 3D

Okulary 3D: 5 zł

Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu po swoim ojcu – królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat – Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany, ale pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości

SPIDER-MAN DALEKO OD DOMU

(2D napisy pl)


2,3,4,5,6 SIERPNIA godz. 20:15

Akcja, Sci-Fi prod. USA, reż. Jon Watts, Czas: 135 min.

16/14 zł 2D

W następstwie wydarzeń, jakie miały miejsce w „AVENGERS: KONIEC GRY”, Spider-Man musi stawić czoła nowym zagrożeniom w świecie, który nigdy nie będzie taki sam. Mimo iż Peter Parker (Tom Holland) będzie chciał nieco odpocząć od stroju Spider-Mana, szybko okaże się, że jest bardzo potrzebny. Podczas szkolnej wycieczki do Włoch odnajduje go sam szef TARCZY czyli Nick Fury (Samuel L. Jackson) i prosi o pomoc. Spider-Man łączy siły z tajemniczym Mysterio (Jake Gyllenhaal) i rusza na ratunek całemu Uniwersum, w którym po kliknięciu Thanosa układ sił zmienił się bezpowrotnie…
ANNABELLE WRACA DO DOMU

(2D napisy pl)


9,10,11,12,13 SIERPNIA godz. 18:00

Horror, prod. USA, reż. Gary Dauberman, Czas: 105 min.

16/14 zł 2D

Horror Annabelle wraca do domu to trzecia część cieszącej się ogromną popularnością serii filmowej New Line Cinema, opowiadającej historię Annabelle — niesławnej, złowieszczej lalki z uniwersum Obecności. Gary Dauberman, autor scenariuszy do filmów o Annabelle oraz horrorów To i Zakonnica, debiutuje filmem Annabelle wraca do domu jako reżyser. Za produkcję odpowiadają Peter Safran (Aquaman), który wyprodukował wszystkie odsłony serii filmowej Obecność, oraz twórca uniwersum Obecności James Wan (Aquaman).


Demonolodzy Ed i Lorraine Warren chcą za wszelką cenę uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych czynów. Przywożą opętaną lalkę do zamkniętego pokoju z niezwykłymi przedmiotami w swoim domu. Układają ją „bezpiecznie” za poświęconym szkłem i proszą księdza o udzielenie błogosławieństwa. Nadchodzi jednak zupełnie bezbożna noc, kiedy Annabelle budzi zamknięte w pokoju złowieszcze duchy, które za swój nowy cel obierają dziesięcioletnią córkę Warrenów, Judy, i jej przyjaciół.


W filmie wystąpiły McKenna Grace (serial Nawiedzony dom na wzgórzu, Obdarowani, Kapitan Marvel) jako Judy,

Madison Iseman (Jumanji: Przygoda w dżungli, Gęsia skórka 2) jako jej opiekunka – Mary Ellen, oraz Katie Sarife (seriale Youth and Consequences i Nie z tego świata) jako przyjaciółka z problemami, Daniela. Patrick Wilson (Aquaman, filmy z serii Obecność i Naznaczony) i Vera Farmiga (filmy z serii Obecność, najnowszy Godzilla II: Król potworów, serial Bates Motel) ponownie wcielili się w role Eda i Lorraine Warrenów.

Dauberman wyreżyserował horror na podstawie własnego scenariusza napisanego w oparciu o pomysł opracowany wspólnie z Jamesem Wanem. Funkcję producentów wykonawczych pełnili Richard Brener, Dave Neustadter, Victoria Palmeri, Michael Clear, Michelle Morrissey oraz Judson Scott.

W ekipie filmowej Daubermana znaleźli się operator Michael Burgess (najnowszy horror Topielisko. Klątwa La Llorony), scenografka Jennifer Spence (Annabelle: Narodziny zła, Zakonnica), montażysta Kirk Morri (Aquaman) oraz projektantka kostiumów Leah Butler (Annabelle: Narodziny zła). Muzykę do filmu skomponował Joseph Bishara (filmy z serii Obecność).
TRUPOSZE NIE UMIERAJĄ

(2D napisy pl)


9,10,11,12,13 SIERPNIA godz. 20:15

Horror, Komedia, prod. USA, reż. Jim Jarmusch, Czas: 105 min.

16/14 zł 2D

W sennym miasteczku Centerville coś nie gra. Wielki księżyc wisi jakby niżej niż zwykle, godziny dnia przychodzą niespodziewanie, a zwierzęta zachowują się tak, jak nie zachowywały się wcześniej. I nikt nie wie dlaczego. Doniesienia mediów są złowieszcze, naukowcy wydają się skonfundowani. Ale nikt nie przewiduje tego, co za chwilę spotka Centerville – umarli nie umarli. Wstają z grobów i brutalnie polują na żywych. Mieszkańcy miasta muszą walczyć o przetrwanie.


Choć film jest krwawą komedią o zombie, „TRUPOSZE NIE UMIERAJĄ” to typowy Jarmusch. Akcja we flegmatycznym, sennym miasteczku niespiesznie prze do przodu, przeplatana sarkastycznymi żartami i obrazami (np. Steve Buscemi w czapeczce z niedyskretnym hasłem „Make America White Again” rozmawiający z Dannym Gloverem - rasizm rasizmem, a przyjaźń przyjaźnią). W „TRUPOSZE NIE UMIERAJĄ” jest wszystko, za co widzowie kochają Jarmuscha czyli specyficzne poczucie humoru, piosenki, które ożywiają niemal każdą scenę (muzyka to druga po filmie miłość reżysera), statyczne sceny oraz szeroka gama nieprzeciętnych postaci, w które wcielają się największe i często pojawiające się u Jarmuscha gwiazdy m.in. Tildę Swinton, Billa Murray’a, Chloe Sevigny, Adama Drivera i Selenę Gomez.ZAPOWIEDZI


TOY STORY 4

16,17,18,19,20 SIERPNIA

Godz. 16:00 (3D dubbing pl)

Godz. 18:00 (2D dubbing pl)


23,24,25,26,27 SIERPNIA

Godz. 14:00 (2D dubbing pl)

Godz. 16:00 (3D dubbing pl)


Animacja,  prod. USA, reż. Josh Cooley, Czas: 100 min.

16/14 zł 2D

18/16 zł 3D

Okulary 3D: 5 zł

Toy Story to jeden z kamieni milowych w historii kina animowanego. Po latach dominacji filmu rysunkowego zapoczątkował epokę animacji komputerowej, za co twórcy zostali docenieni przez przyznającą Oscary Amerykańską Akademię Filmową. A że twórcy Toy Story nie spoczęli na laurach, słynna animacja doczekała się kontynuacji i zyskała status kultowej serii.

Pełny opis


Chudy zawsze znał swoje miejsce na świecie. Jego życie, jak na prawdziwego szeryfa przystało, kręciło się wokół opieki nad Andym, a później Bonni. Gdy pewnego dnia w pokoju Bonni pojawia się nowa zabawka, Sztuciek, nikt nawet nie przypuszcza, że to początek zaskakującej podróży. Nieoczekiwana wyprawa pozwoli Chudemu przekonać się, jak wielki może być świat dla zwykłej zabawki…

NA BANK SIĘ UDA

(2D pl)

16,17,18,19,20 SIERPNIA godz. 20:15

23,24,25,26,27 SIERPNIA godz. 18:00

Komedia,  prod. Polska, reż. Szymon Jakubowski, Czas: 105 min.

16/14 zł 2D

„Na bank się uda” to film, na którym na pewno nikt się nie będzie nudził – zapewnia reżyser Szymon Jakubowski. - To historia szkatułkowa, pełna zdarzeń, a akcja goni w nim kolejną akcję”. Jednym z głównych bohaterów filmu jest Maciej Stuhr czyli prokurator Słota, który według reżysera jest esencją systemu, przedstawiciela władz. Nic więc dziwnego, że będzie stawał po stronie prawa i sprawiedliwości. „Nie mogę zdradzić, co najbardziej zainteresowało mnie w tym bohaterze, bo jest to część układanki – powiedział Maciej Stuhr. - Natomiast mogę wspomnieć o wątku rodzinnym, bo mój dziadek był bardzo zacnym prokuratorem, zawsze bardzo eleganckim i grając tę postać często o nim myślałem”.


Ale czy na pewno prokurator Słota, zdawałoby się, idealny kandydat na urzędnika będzie kryształowy i rozwiąże zagadkę? Czy ten sukces otworzy mu drzwi do kariery? Kto kogo przechytrzy w tej zaskakującej grze? Czy trzej panowie, którzy razem mają około 200 lat, czy gwiazda mediów z wizerunkiem idealnego urzędnika? Tego dowiemy się już 15 sierpnia.


„Na bank się uda” to doskonała komedia kryminalna – zawrotne tempo akcji, wyraziste postaci i dowcipne dialogi. A to wszystko oparte na prawdziwych zdarzeniach, które zapoczątkowały scenariusz autorstwa reżysera Szymona Jakubowskiego. Producentami są Ewa Lewandowska i Tomasz Mandes – EKIPA. Głównymi bohaterami filmu są trzej starsi panowie, którzy dokonują napadu na bank. To Eryk, Chudy i Tolek – od lat są przyjaciółmi na dobre i na złe. Eryk (Marian Dziędziel) jest hazardzistą z długami, które utrudniają mu życie, Tolek (Adam Ferency) jest ochroniarzem w banku i niedawno stracił mieszkanie, a u Chudego (Lech Dyblik) wszystko idzie nie tak. Starsi panowie, zamiast się załamywać, biorą sprawy w swoje ręce. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno?

Tego chce się koniecznie dowiedzieć prokurator Słota. Partneruje im młode pokolenie aktorów: Józef Pawłowski (Patryk), Paulina Gałązka (Olga) oraz Emma Giegżno (Maja). Wplątani w intrygującą grę młodzi ludzie czasem stoją po stronie prawa